Anasayfa Eğitim Hakkında Ders Notları ODTÜ-SEM İletişim
Eğitim
Amaç
Başvuru
Eğitim İçeriği
Eğitim Yapısı
Eğitim Programı
Kimler Katılabilir
Sertifikanın Faydaları
CNA Nedir?
Demo Eğitim
Ücretlendirme
Eğitimi Bitirenler
SEM'e Ulaşım
SSS
 

ODTÜ SEM'de
CISCO CCNA
Bilgisayar Ağları (CCNA) Eğitimine Katılanlar

Grup 12
Ekim 2008 - Haziran 2009
1. Ahmet GÜVEN
2. Betül Seda HÜROL
3. Canan KIRMIZIGÜL
4. Engin TÜRKER
5. Gökhan BEYCAN
6. Hakan AYDIN
7. Hasan Emre SATILMIŞ
8. Neşe BAYAR
9. Nihal KİNDAP
10. Ömer TETİK
11. Reha Numan AYATA
12. Tamer YILMAZ
13. Uğur YÜKSEL
14. Umut Erdem TORUN
15. Yaver CANSIZ
16. Yavuz TANRIKULU
Grup 11
Eylül 2007 - Mayıs 2008
1. Ahmet AKALIN
2. Ali Haydar GÜMÜŞ
3. Alper TAŞCI
4. Bahtiyar ÇOLAKÇOBAN
5. Çiğdem KOÇYİĞİTOĞLU
6. Doğan TAŞCI
7. Duygu KÖREMEZLİ
8. Ercan ÖZKAN
9. Erdem ÇAKMAK
10. Fatih CEYLAN
11. Fergan ÖZDEMİR
12. İlker ARCA
13. Nihat YILMAZBİLEK
14. Sinan ÖZTEKİN
15. Timuçin DİKMEN
16. Uğur BOĞA
17. Volkan ÇALIŞKAN
18. Zeynep ALTAN
Grup 10
Ekim 2006 - Haziran 2007
1. Bedri KESKİN
2. Cem ÖZDOĞAN
3. Emre DUVARCI
4. Engin KANTAR
5. Fırat AKHÜSEYİNOĞLU
6. Gökhan YENER
7. Hülya AYDIN
8. İ. Bahattin VİDİNLİ
9. M. Emrah GÜNDÜ
10. Mahmut KALKAN
11. Mahmut Emre ÖZDEMİR
12. Mehmet DENİZ
13. Mehmet Okan ERSOY
14. Muammer KAYA
15. Muhsin KILIÇ
16. Murat ÇOBUOĞLU
17. Sertuğ YILMAZ
18. Soner HATİPOĞLU
19. Yüksel GÜNAYDIN
Grup 9
Ekim 2005 - Haziran 2006
1. Atahan CANTÜRK
2. Ayşe Nur ÜNAL
3. Bekir EFE
4. Beyhan ALTIN
5. Bilal ŞİMŞEK
6. Burak COŞKUN
7. Çetin ÇELİK
8. Deniz AYBERKİN
9. Emre BAYKAL
10. Engin TOKTAŞ
11. Hasan DİZGE
12. Hüseyin ÖZGÜN
13. İbrahim TERCAN
14. Mehmet GÜRBÜZ
15. Mustafa İlhan AKBAŞ
16. Ö. Savaşım ÇOLAKOĞLU
17. Övünç Yakup ÖĞRETMEN
18. Özlem ÖZBAY
19. Sevilay TURAN
20. Sitem FİDAN
21. Soner BASLI
Grup 8
Kasım 2004 - Haziran 2005
1. Ahmet Alp ÖZKÖK
2. Ali Tolga ORTA
3. Arif Serkan ORHAN
4. Ayten ÖZTÜRK
5. Baran ARMAN
6. Bekir Burak DURMAZ
7. Burcu UTKAN
8. Bilent KÖSEOĞLU
9. Çağatay KORKMAZER
10. Çağdaş LAHNA
11. Hakan DEMİRBİLEK
12. Halit Mehmet VİDİNLİ
13. Levent TÜRKYILMAZ
14. Oğuz KURUN
15. Okan ÖZDEMİR
16. Önder SEYİŞ
17. Reha GÜRSOY
18. Seda ŞAHİN
19. Sezen GÜNAKAN
20. Sümeyra AKGÜN
21. Ufuk YURTSEVER
22. Ünal TATAR
Grup 7
Kasım 2003 - Haziran 2004
1. Ahmet GÜRZUMAR
2. Berk BARUTLU
3. Burak ÇELİK
4. Cengiz ÇETİN
5. Dilek ERDEMİR
6. Engin
7. Ercüment ARI
8. Erdal VURAL
9. Erhan
10. Mehmet S.
11. Murat
12. Murat BİLAL
13. Murat GÜZEL
14. Müge
15. Oğuzhan COŞKUN
16. Onur ATASAYAN
17. Sinan İZCİ
18. Şafak KAYHAN
19. Şebnem VURAL
20. Tarık
21. Tuba Ebru KARAZİNCİR
22. Tuğberk
23. Turhan ÖZYER
24. Ulaş
25. Yılmaz VURAL
 
Grup 6
Kasım 2002 - Haziran 2003
1. Ahmet ÜZÜM
2. Ahu ASLI
3. Arda TARHAN
4. Burak ATA
5. Bülent TOLU
6. Çağlar YILDIRIM
7. Erinç ERKİN
8. G. KAYNAK
9. Gökhan
10. Günal ORSEL
11. İlkin
12. Kutlu ÖZGÜR
13. Levent ÖZBAKAN
14. M. BÜLENT
15. Mete
16. Nusrat YILMAZ
17. Özlem KAYA
18. S. Özgür
19. Sibel KUNDUĞAN
20. Tuba BAKIR
21. Y. ŞAŞKIN
Grup 5
1. Ahmet YÜKSEL
2. Aziz PARLAKYİĞİT
3. Basri İNAL
4. Cengiz DOĞRU
5. Ceren BAYRAMOĞLU
6. Elif ULUSAL
7. Fatih DÖNER
8. H. Levent ALSAN
9. Hakan GÜNER
10. Hanife KARACAOĞLU
11. Levent AKÇAL
12. M. Hakan TEKİN
13. Mustafa Emre ÖZKAN
14. Muzaffer TURAL
15. Nazan EVİK
16. Nilhan SEVGİ
17. Özgür ÖZBEK
18. Tolga YILMAZ
19. Ümit DERYALI
20. Yunus BALI
Grup 4
1. Ahmet İlker CANAT
2. Aşkın İNCİ
3. Ayşe Banu KÖSEOĞLU
4. Beran PAÇACI
5. Burcu BALKAN
6. Cem SAKİN
7. Cem Zafer DEMİRSOY
8. Ebru ZEYBEK
9. Fırat Doğu KAYA
10. Gül TOKDEMİR
11. Hülya GÖKBEL
12. Işıl Gülsün KINAY
13. Murat ŞENER
14. Ömer Yavuz KUŞAK
15. Özmen ÖZTÜRK
16. Öznur YİĞİT
17. Rüstem COŞKUN
18. Sabri Mert PINARBAŞI
19. Salih ŞEN
20. Sertan AYGÜN
21. Tolga BELGEMEN
22. Uluhan ANTER
23. Umut Barış ERDOĞAN
24. Zekai IŞILDAR
 
Grup 3
1. Altar ERÖZ
2. Atilla ATAY
3. Aytaç HAZER
4. Beril AŞIKOĞLU
5. Bülent ATAMER
6. Çağatay ÖZPOLAT
7. Cantürk AYMELEK
8. Eril ERGÜNEŞ
9. Faruk ÇİÇEK
10. Gülden YANIKÖMER
11. Hakan ASLAN
12. M. Yavuz ALPTÜRK
13. Mesrur TÜRKER
14. Murat OĞUL
15. Murat ŞENER
16. Nilay DÖNMEZ
17. Nurise SAVAŞIR
18. Oğuzhan SİRECİ
19. Onur DİNÇOL
20. Pamir ÇÖLGEZEN
21. Şenay NAZ
22. Serkan KANTARCIOĞLU
23. Tamer AYDIN
24. Yermiz SEZGİN
25. Yusuf SALİHOĞLU
Grup 2
1. Ahmet SEDAT
2. Ahmet TAŞKIN
3. Ahmet YAFA
4. Arif İlker SAYGI
5. Ayhan AKBAŞ
6. Bülent UYSALER
7. Cem AYDIN
8. Ediz ÇELİK
9. Erbay KUTMAN
10. Ertuğrul ERSAN
11. Ferhan YENİBAŞ
12. Gökhan UÇAR
13. Gülden GÖRGÜLÜ
14. Kaan KARAL
15. Levent YALÇIN
16. Murat SULUHAN
17. Mustafa SEYHANOĞULLARI
18. Orçun AKDEMİR
19. Osman TOPRAK
20. Özgür KULÜP
21. Ramazan NAVRUZ
22. Tamer ÇAKIR
23. Tahir TULGAY
24. Ümit Yaşar KARADENİZ
25. Serhan TURANLI
26. Şükrü Emre KÜSTÜ
Grup 1
1. Ali Osman VEHAPOĞLU
2. Ahmet Burak PETEKKAYA
3. Ahmet ERTOK
4. Barış SAYIN
5. Bengi BESÇELİ
6. Cem GÜNER
7. Cem Rüştü ÖZİÇ
8. Engin ERGİN
9. Eray YETKİN
10. Erdinç EKER
11. Evren ÇOŞKUNER
12. İbrahim Hakan ÇOBANOĞLU
13. İzzet BAYIR
14. Kadir KENTEL
15. Kutsal Oba ALTIN
16. Lider KARAMIK
17. Mehmet Fatih AYANOĞLU
18. Murat YILDIRIM
19. Naki BOSTANCIOĞLU
20. Oğuzhan MIRZADOĞAN
21. R. Kerem ÖZSOY
22. Sema GÜRSOY
23. Sevinç AKYILDIZ
24. Yüksel ŞALIKARA
25. Zeynep Çağla TOKER
 
Öğrenci Grubu 9
--
Öğrenci Grubu 8
Ekim 2008 - Nisan 2009
1. Ali İMRE
2. Altay BAŞ
3. Ayfer ERŞAHİN
4. Bekir ATAY
5. Bülent FİDAN
6. Ceyda KARAKOÇ
7. Çağlar SAKA
8. Damla KESKİN
9. Dilek BAŞARAN
10. Emre KILAVUZ
11. Eşref KAYA
12. Fırat DOĞU
13. Hande Sultan ÜZGÜN
14. Kaan ÇAKMAKÇI
15. Mesut GÜLCAN
16. Murat MERCAN
17. Murat ÖZDERVİŞOĞLU
18. Murat ÖZYEŞER
19. Neslihan TEKİN
20. Öznur Ceren YÜKSELEN
Öğrenci Grubu 7
Ekim 2007 - Nisan 2008
1. Ali Yetkin PENBEGÜL
2. Burak AKIN
3. Cenk BİLA
4. Çağdaş KERMEN
5. Demir PALA
6. Fırat AKÇORAY
7. Gökhan ŞAHİN
8. Gökhan ÜNGÖREN
9. Hakan ÇELİK
10. Mustafa ÖZTÜRK
11. Mustafa Sezai ÖZTÜRK
12. Mutlu Bayram GELİR
13. Sefa KALAYCI
14. Serkan YAVUZYILMAZ
15. Volkan KIRDAR
Öğrenci Grubu 6
Mayıs 2007 - Temmuz 2007
1. Ahmet Ozan Biçen
2. Ahmet Bilal Aksakal
3. Ali Haydar Süslü
4. Aslı Köksal
5. Ertan Gül
6. Fatih Ari
7. Gökhan Baran
8. İsa Baki
9. Mehmet Özgür Başak
10. Murat Açıkgöz
11. Onur Sırmatel
12. Pelin Ayfer
13. Rahmi Yıldız
14. Serdar Arslan
15. Sibel Hodul
16. Süleyman Çetin
17. Şakir Murat Dingil
18. Talip Küçükkılıç
19. Uğur Demir
20. Yavuz Öziba
Öğrenci Grubu 5
Ekim 2006 - Haziran 2007
1. Abdülmenaf Gül
2. Ahmet Bayhan
3. Ahmet Ulusoy
4. Ali Kemal Karabulut
5. Alp Kağan Taçoy
6. Aycan Yaşarer
7. Aysun Özgün
8. Bekir Soylu
9. Damla Günkut
10. Ezgi Bolcal
11. Gül Çalışır
12. Hadi Alper Toku
13. Hakkı Şahin
14. İrem Erbay
15. M. Emre Doğukaya
16. Murat Yirci
17. Olgaç Dölek
18. Onur Kıvanç Doğandere
19. Safak FALAKAOGLU
20. Sami Deniz
21. Selçuk Bakır
22. Yeşim Sekizelma
23. Zafer Türkmen
Öğrenci Grubu 4
Ekim 2005 - Haziran 2006
1. Azad IŞIK
2. Baki ÜNAL
3. Engin METİN
4. Erman YÜKSELTÜRK
5. Konul MEHRABOVA
6. Mahmut Can AKSOY
7. Mehmet Akif ATILGAN
8. Mehmet B. KARABACAK
9. Mehmet Can AKGÜN
10. Mehmet N. GÜLÖKSÜZ
11. Ozan Ali DÖNMEZ
12. Özgür ÖZUĞUR
13. Özgür YILMAZ
14. Sercan URTEKİN
15. Serdar ABACI
16. Tolga BAYRAKTAR
17. Volkan YILDIZ
18. Yasin AKIN
19. Zuhal DİNÇ KESİCİ
 
Öğrenci Grubu 3
2003 Kasım - 2004 Haziran
1. Ahmet K. YÜCEIŞIK
2. Ali YILMAZ
3. Alper ÇATALSAKAL
4. Barış BENLİ
5. Barış MADRAN
6. Can
7. Emre KIŞHALI
8. Evren
9. Mehmet Bora TEOMAN
10. S. Ozan CANER
11. Saygın SAVRAN
12. Sevi
13. Ulaş DOĞAN
14. Ümit KAYA
15. Yavuz KAAN
Öğrenci Grubu 2
Güncelleniyor
Öğrenci Grubu 1
1. Ahmet Hamdi KARACABEY
2. Alper Bayram DURUKAN
3. Celal CANTİMUR
4. Cem KAVUKLU
5. Cengiz YILMAZ
6. Ceren TUNCER
7. Efe AKMAN
8. Engin ŞEREF
9. Genco YILMAZ
10. Güçlü Tolga DURMAZ
11. Konuralp AKGÜL
12. Musa ÜLKER
13. Osman Batur KILIÇOĞLU
14. Ozan Kadir BEKMEZCİ
15. Şenkoç KOÇYİĞİT
16. Serkan BAŞARAN
17. Tunca SELBES
18. Ufuk GÜDÜLLÜOĞLU
19. Umut GÖKÇESU
ODTÜ - Sürekli Eğitim Merkezi, Türkiye Üniversiteler Sürekli Eğitim Merkezleri Konseyi (TÜSEM) üyesidir.
ODTÜ Sürekli Eğitim Merkezi © Tüm hakları saklıdır.